Saydam Grup

Baca Temizleme Firması

 

İstanbul’da faaliyetini sürdüren BACA TEMİZLEME SERVİSİ, Ankara başta olmak üzere farklı şehirlerde ve farklı ülkelerde de baca temizleme hizmetini profesyonel ekibiyle sunmaktadır.BACA TEMİZLEME SERVİSİ; Davlumbaz Temizliği, Doğalgazlı Baca Temizliği, Fabrika Temizliği, Fırın Bacası Temizliği, Havalandırma Temizliği, Kazan Temizliği, Su Deposu Temizliği, Şömine Bacası Temizliği, Yağlı Kanal Temizliği, İlaçlama Kontrol hizmetlerini geniş bilgi birikimi ve ar-ge çalışmaları ile pekiştirmiştir. BACA TEMİZLEME SERVİSİ; güçlü kurumsal yapısı, güvenilir tedarik ağıyla ve deneyimli uzman kadrosu ile baca temizleme sektörünün önde gelen firmalarından biri durumundadır.Hizmette sağladığı kalite , sürdürdüğü araştırma ve geliştirme çalışmaları ve ticari itibarı ile sektöründe tedarik ve hizmet yönünden liderlik konumunu kazanmıştır.

BACA TEMİZLEME SERVİSİ, uzmanı olduğu birçok konuda da hizmetlerini sürdürmektedir. Kuruluşundan buyana BACA TEMİZLEME SERVİSİ’nin felsefesi, kendi tasarım ve üretim yöntemlerini geliştirerek, iç ve dış pazarda kaliteli, güvenilir ve rekabetçi yerini korumak ve geliştirmek olmuştur.

Yılların birikimi BACA TEMİZLEME SERVİSİ’nin çok sayıda büyük yatırım projelerinde yer almasını sağlamıştır. Burada özetlenen; geçmişte yapılan işler, halen yapılmakta olan ve ileride yapılması hedef alınan işler için en büyük teminatımızdır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

» Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

» Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak Sıfır Hata ‘yı hedeflemelidir.

» Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

» Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.

» Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi ‘ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.

baca-temizleme-sertifika

istanbul, baca temizleme, ankara, baca temizlemesi, baca temizleme fiyatları, baca temizleme firmaları, baca temizleme firması, avcılar, ambarlı, atakent, ataköy, ataşehir, bağcılar, bağdat caddesi, bağcılar, bahçelievler, bakırköy, barbaros, basınköy, basın sitesi, beylerbeyi, erenköy, kozyatağı, bostancı, çamlıca, çatalçeşme , çekmeköy, cihangir, çobançeşme, demirkapı, dragos, esentepe, firuzköy, florya, göztepe, güneşlibağlar, güngören, haznedar, kadıköy, kayışdağı, paşabahçe, samandıra, sancaktepe, selamiçeşme, şirinevler, siyavuşpaşa, topselvi, tuzla, yakacık, yenibosna, yeşilköy, yeşilyurt.